Prodejte více vozů s pomocí Autohledu

Na internetu se dnes vybírá téměř cokoliv - od spotřebičů, potravin, pneumatik přes služby až po domy. Lidé si dokonce již zvykli vybírat ojetá auta na internetu, a to zejména kvůli velkému výběru a průhlednosti osobních prodejců. U nových aut taková tradice zatím v ČR není, a to i přes fakt, že dnešní doba tomu přímo nahrává. Ví o tom i samotní zástupci automobilek, o čemž svědčí i výrok ředitele prodejní sítě Škoda Auto Luboše Vlčka pro server ihned.cz:

"Přijde den, kdy zákazník s konfigurací vozu z internetu už nebude muset k dealerovi. Rozhodně ale nechceme dealery vynechat. Jsou to naši důležití partneři"
Luboš Vlček (Škoda Auto)

Prodej nových vozů přes internet má již nějakou historii v západních zemích, například ve Velké Británii se přes server Carwow prodalo za poslední 3 roky přes 25 tisíc nových aut. I když by se mohlo zdát že největší motivací srovnávat nabídky různých dealerů je cena, není tomu tak. Z dat serveru Carwow vyplývá, že nejlevnější nabídku si vybere jen 1 ze 4, daleko více zákazníky zajímá přístup prodejce a doplňkové služby.

Nové auto je pro jednotlivce velká investice, i proto o něm na internetu hledá spoustu informací, které mu pomohou v jeho výběru. Základní tabulkové informace i podrobné informace na internetu najde v mnoha podobách. Jistě by ale také rád věděl, kdo mu dá nejlepší nabídku z pohledu ceny, vzdálenosti od domova, servisu a dalších doplňkových služeb.

Díky Autohledu dokážete jako prodejce nových aut oslovit zákazníky, kteří již mají zájem o koupi nového vozu značky, kterou zastupujete. Internetový marketing tak můžete klidně nechat na nás, můžete se v klidu věnovat tomu, co umíte nejlépe. Celý proces začíná poptávkou vozu u nás na webu, kterou zpracujeme, telefonicky ověříme a pak ji předáme Vám a maximálně 2 dalším dealerům. Šance na prodej takového vozu je tedy velmi vysoká. Zákazník od nás dostane veškeré údaje o vašem dealerství, a to včetně vašich aktuálních akcí, služeb a skladových vozů.

Pokud vás prodej nových vozů přes internet zajímá, rád si s vámi o tom popovídám - zavolejte mi na 605 473 607, případně pište na chomat@autohled.cz.

Jiří Chomát

Rybná 716/24, Staré město, 110 00 Praha 1, IČO: 05729734
info@autohled.cz, +420 605 473 607
0
Porovnávač
TOPlist